open mind

Medialt meddelande – Tålamod och Kärlek!

Meddelande till någon/några av mina läsare!

blue lotus tålamod

Det känns som om att du stundom känner frustration med människor runtom dig. Du kan känna att dom inte förstår , varken förstår dig eller förstår djupet i livet. I detta kan du också känna dig ensam. Du kan känna att du saknar vänner / partner som känner inför det andliga livet som du gör.

Meddelandet idag handlar om tålamod gentemot dina medmänniskor. Istället för att känna separation, känn hur du och de runtom dig kommer från samma källa. Känn hur allt är länkat samman ur djup ovillkorlig kärlek och stort tålamod. Var den kärleken, var det tålamodet…försök vara så lik den Gudomliga källan som möjligt. Praktisera detta varje dag, i varje handling, i varje tanke, i varje andetag. Vi går alla mot samma mål….Hem.

”Once you awaken, you will have no interest in judging those who sleep”– James Blanchard

Du är varmt välkommen att boka in medial vägledning hos mig! Läs mer nedan…


Medial vägledning
via telefon/hem
700/900kr

Efter att du bokat Medial vägledning via telefon/hemma hos mig återkopplar jag via mail med förslag på dag och tid.

Att få medial vägledning av mig innebär att jag bistår dig genom mitt klarseende, klarkännande och Universums visdom.

Medial vägledning
via mail
500kr

I mina vägledningar jobbar jag utifrån min intuition, mitt mediala klarseende och klarkännande. Varje vägledning tar mig ungefär 2h. Jag är väldigt grundlig och gör alltid mitt yttersta för att mina klienter ska känna sig nöjda.

Djurkommunikation

via mail

300kr

Jag är stolt över att erbjuda denna tjänst som hjälper dig att kommunicera med ditt djur på djupet, förstå deras behov och förbättra deras välbefinnande.

En fråga/Två frågor
200/300kr

Har du en/två kortfattad fråga/frågor du vill ha svar på? Då är du välkommen att boka in den nedan. På en lite mer kortfattad fråga blir även svaren lite mer kortfattade än i en full vägledning/spådom.

Inläggsförfattare: MariaO